| Model | 2012 |
| Oppervlak materiaal | hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 12MM |
| Desktop kleur | blou-violet |
| Rooster model | Pasgemaakte inprop-rooster |
| Tafelpoot kleur | swart |
| Tafelbeen deursnee | 25 MM |
| Raam grootte | 15*30MM |
| Aantal wiele | 8 (3 duim wiele en 4 klein wit rubber wiele) |
| Wiel grootte | 3 "/75MM deursnee, |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*90MM |
| Totale gewig | 62 kg |
| Netto gewig | 57kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stelle/kas |