| Modelka | 2022 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 15MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Typ mřížky | 305 |
| Barva nohy stolu | Šedá |
| Velikost nohy stolu | 30X30MM |
| Velikost rámečku | 15 x 30 mm |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*100MM |
| Celková hmotnost | 70 kg |
| Čistá hmotnost | 65 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |