| Ονομασία προϊόντος | Σιδερένιος αλτήρας συνδυαστικής συσκευασίας 15 κιλών, μπάρα. |
| Μπάρα αλτήρων | 0,35kg X2 τεμάχια |
| Barbell bar | 0,5kg X1 τεμάχιο |
| αλτήρας | 2kg X4 τεμάχια, 1,5kg X4 τεμάχια |
| Βάρος χαρτοκιβωτίου | 0,35 κιλά |
| Μεικτό βάρος | 15,55 κιλά |
| Συσκευασία | 1 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Τιμή | Rmb 6/kg Rmb 90/ζεύγος |
| Μονάδα | Ζεύγος |
| Προσδιορισμός | 15 κιλά |