| Μοντέλο | 085 |
| Υλικό επιφάνειας | ινοσανίδες υψηλής πυκνότητας |
| Χρώμα τραπεζιού | μπλε βιολετί (το χρώμα μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Πάχος τραπεζιού | 12mm |
| Διχτυωτό μοντέλο | προσαρμοσμένο παιδικό πλέγμα |
| Χρώμα ποδιών τραπεζιού | μαύρος |
| Μέγεθος ποδιών τραπεζιού | 30Χ30 Χιλ |
| Μέγεθος πλαισίου | 15Χ30 Χιλ |
| Μέγεθος επέκτασης | 1820X910X760mm |
| Μέγεθος συσκευασίας | 990*990*120mm |
| Μεικτό βάρος | 28 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 25 κιλά |
| Προδιαγραφές συσκευασίας | 1 σετ/θήκη |