| Μοντέλο | 2012 |
| Υλικό επιφάνειας | ινοσανίδες υψηλής πυκνότητας |
| Πάχος τραπεζιού | 12mm |
| Χρώμα επιφάνειας εργασίας | μπλε-ιώδες |
| Μοντέλο πλέγματος | Προσαρμοσμένο πλέγμα προσθήκης |
| Χρώμα ποδιών τραπεζιού | μαύρος |
| Διάμετρος ποδιού τραπεζιού | 25mm |
| Μέγεθος πλαισίου | 15*30mm |
| Αριθμός τροχών | 8 (τροχοί 3 ιντσών και 4 μικρές λευκές ρόδες από καουτσούκ) |
| Μέγεθος τροχού | 3 "/75mm διάμετρος, |
| Μέγεθος επέκτασης | 2740Χ1525Χ760ΧΜ |
| Μέγεθος πακέτου | 1600*1460*90mm |
| Μεικτό βάρος | 62 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 57 κιλά |
| Προδιαγραφές συσκευασίας | 1 σετ/θήκη |