| tootenimi | 25 kg kombineeritud pakett rauast hantel, kang |
| Hantliriba | 0,35 kg X2 tükki |
| Kangikangi | 0,5 kg X1 tükk |
| Hantlite tabletid | 2,5kg X4 tükki, 2kg X4 tabletti, 1,5kg X4 tükki |
| Karbi kaal | 0,4 kg |
| Brutokaal | 25,6 kg |
| Pakkimine | 1tk/karp |
| Hind | Rmb 6/kg Rmb150/paar |
| Üksus | Paari |
| Spetsifikatsioon | 25 kg |