| Mudel | SJ-320 |
| Materjal | Kvaliteetne lauakiust kuulpea + kvaliteetne nailonist kuulseelik (villane leht) |
| Nailonlehe sulg seeliku värv | kollane, valge |
| Pakendi kogus | 3 tk/kaart, 45 kaarti/ karbis |
| Pakendi kogus | 3 kasti 145 kaarti/CTN |
| Pakendi suurus | 67x35x69cm |
| Brutokaal | 8,5 kg |
| Neto kaal | 7 kg |