| Mudel | SJ-333 |
| Materjal | Lauakiust kuulpea + kvaliteetne nailonist kuulseelik (sulgleht) +LED pirn |
| Nailonlehe sulg seeliku värv | kollane, valge |
| Lambipirni värv | 3 erinevat värvi juhuslikku valgust (kohandatud värve saab kohandada vastavalt kliendi nõudmistele) |
| Pakendi kogus | 3 purki, 50 purki/ kast |
| Pakendi kogus | 4 kasti/CTN |
| Pakendi suurus | 67x35x69cm |
| Brutokaal | 8,5 kg |
| Neto kaal | 7 kg |