| Modell | 085 |
| Felületi anyag | nagy sűrűségű farostlemez |
| Asztal színe | kékes ibolya (szín testreszabható) |
| Asztal vastagsága | 12 mm |
| Hálós modell | személyre szabott gyermekháló |
| Asztallábak színe | fekete |
| Asztalláb mérete | 30x30mm |
| Keret méret | 15x30mm |
| Bővítési méret | 1820X910X760MM |
| Csomagolási méret | 990*990*120mm |
| Bruttó súly | 28 kg |
| Nettó tömeg | 25 kg |
| Csomagolási specifikáció | 1 készlet/tok |