| Modell | 2020 |
| Felületi anyag | Nagy sűrűségű farostlemez |
| Asztal vastagsága | 25 mm |
| Asztali szín | Kékes ibolyaszín |
| Rács modell | 104 |
| Asztallábak színe | Fekete |
| Négyzet alakú cső asztalláb mérete | 50*50mm |
| Keret méret | 25*50mm |
| Kerekek száma | 8 (négy fékekkel) |
| Kerékméret | 4 hüvelyk /100 mm átmérőjű |
| Bővítési méret | 2740X1525X760MM |
| Csomag mérete | 1600*1460*150mm |
| Bruttó súly | 125 kg |
| Nettó tömeg | 118 kg |
| Csomagolási specifikáció | 1 készlet/tok |