| Modell | 2036 |
| Uewerfläch Material | SMC |
| Dësch deck | 7 MM |
| Desktop Faarf | blo |
| Gitter Modell | Outdoor speziell Gitter |
| Dësch Been Faarf | Rout |
| Dësch Been Dicke | 15 MM |
| Dësch Been Duerchmiesser | 50 MM |
| Frame Gréisst | 50 MM |
| Erweiderung Gréisst | 2740 x 1525 x 760 mm |
| Package Gréisst | 1600 * 1460 * 140 MM |
| Desktop Brutto Gewiicht | 80 kgg |
| Dësch Top Net Gewiicht | 73kg vun |
| Aus dem Regal Gewiicht | 20 kg |
| Verpakung Spezifizéierung | 1 Set /2 Fäll |