| Modell | 2010 |
| Uewerfläch Material | Héich Dicht fiberboard |
| Dësch deck | 15 MM |
| Desktop Faarf | Blo-violett |
| Gitter Modell | Plug-in Gitter |
| Dësch Been Faarf | Schwaarz |
| Dësch Been Gréisst | 30 * 30 MM |
| Frame Gréisst | 15 x 30 mm |
| Zuel vun Rieder | 8 (4 wäiss Gummi-Rieder a 4 3-Zoll Rieder) |
| Rad Gréisst | 3 "/ 73 MM Duerchmiesser |
| Erweiderung Gréisst | 2740 x 1525 x 760 mm |
| Package Gréisst | 1600 * 1460 * 100 MM |
| Brutto Gewiicht | 70 kgg |
| Nettogewiicht | 65 kgg |
| Verpakung Spezifizéierung | 1 set/case |