| Ingoa Hua | 30 kirokaramu huinga huinga rino dumbbell, barbell |
| Pae putunga | 0.4kg X2 mongamonga |
| Pae paera | 0.5kg X1 wahi |
| Papa Dumbbell | 2.75kg X4 mongamonga, 2.5kg X4 mongamonga, 2kg X4 mongamonga |
| Te taumaha kaata | 0.6kg |
| Te taumaha nui | 30.9 kg |
| Te takai | 1pc/kaata |
| Utu | Rmb 5/kg Rmb150/rua |
| Waeine | takirua |
| Whakatakotoranga | 30kg |