| Nazwa produktu | Zestaw kombinowany hantle żelazne i sztanga 25 kg |
| Drążek do hantli | 0,35 kg x 2 sztuki |
| Sztanga | 0,5 kg X1 sztuka |
| Tabletki z hantlami | 2,5 kg x 4 sztuki, 2 kg x 4 tabletki, 1,5 kg x 4 sztuki |
| Waga kartonu | 0,4 kg |
| Waga brutto | 25,6 kg |
| Uszczelka | 1 szt./karton |
| Cena | Rmb 6/kg Rmb150/para |
| Jednostka | Para |
| Specyfikacja | 25 kg |