| ماډل | 2027 |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 18MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي - بنفشی |
| د ګریډ ماډل | 203 |
| د میز د پښو رنګ | خړ |
| د میز د پښو اندازه | 40*40mm |
| د چوکاټ اندازه | 20*40mm |
| د څرخونو شمیر | 8 (څلور د بریکونو سره) |
| د څرخ اندازه | 3 "/75mm قطر |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1460*140mm |
| ناخالصه وزن | ۸۵ کیلو ګرامه |
| خالص وزن | 80 کیلو ګرامه |
| د بسته بندي مشخصات | 1 سیټ // قضیه |