| Product Name | 40kg musanganiswa pasuru simbi dumbbell, barbell |
| Dumbbell bar | 0.4kg X2 zvidimbu |
| Barbell bar | 0.5kg X1 chidimbu |
| Dumbbell Mahwendefa | 2.75kg X4 zvidimbu, 2.25kg X4 zvidimbu, 2kg X4 zvidimbu |
| Carton uremu | 0.65 kg |
| Gross huremu | 40.95 kg |
| Packing | 1pc/katoni |
| Price | RMb6/kg Rmb 40/pair |
| Unit | Vaviri |
| Tsanangudzo | 40kg |