| Model | SJ-Yinbai 2 |
| Materiali | Kokë topi me fibër tavoline me cilësi të lartë + pendë rosë e vetme |
| Shpejtësia e topit | 74-78 Gjelbër |
| Sasia e paketimit | 12 copë/duzinë |
| Sasia e paketimit | 50 duzina/CTN |
| Madhësia e paketimit | 67X35X41cm |
| Pesha bruto | 12 kg |
| Pesha neto | 11 kg |