| Model | 83 |
| Materiali i sipërfaqes | karton fibër me densitet të lartë |
| Ngjyra e tavolinës | vjollcë kaltërosh (ngjyra mund të personalizohet) |
| Trashësia e tryezës | 12 mm |
| Model rrjetë | rrjetë e personalizuar për fëmijë |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | e zezë |
| Madhësia e këmbës së tryezës | 20X20mm |
| Madhësia e kornizës | 15X30mm |
| Madhësia e zgjerimit | 1530X765X670MM |
| Madhësia e paketimit | 860*860*100 mm |
| Pesha bruto | 25 kg |
| Pesha neto | 22 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grup/rast |