| Model | Tavolinë ping-pong me rrota të mëdha |
| Materiali i sipërfaqes | karton fibër me densitet të lartë |
| Trashësia e tryezës | 15 mm |
| Ngjyra e desktopit | blu-vjollcë |
| Modeli i raftit | Raft i personalizuar |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | e zezë |
| Diametri i këmbës së tryezës | 32 mm |
| Madhësia e kornizës | 20*40 mm |
| Numri i rrotave | 4 |
| Madhësia e rrotës | Diametri 8 "/200 mm |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1500*140 mm |
| Pesha bruto | 85 kg |
| Pesha neto | 80 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grup/rast |