| Produk Naam | 20 kg kombinasie pakket yster dumbbell, barbell |
| Halterbalk | 0,35 kg X2 stukke |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 stuk |
| Dumbbell Tablette | 2 kg X4 stukke, 1,5 kg X4 stukke, 1,25 kg X4 stukke |
| Karton gewig | 0,35 kg |
| Totale gewig | 20,55 kg |
| Verpakking | 1 st/ karton |
| Prys | Rmb 6/kg Rmb 120/paar |
| Eenheid | Paar |
| Spesifikasie | 20 kg |