| Produk Naam | 40kg kombinasie pakket yster dumbbell, barbell |
| Halterbalk | 0,4 kg X2 stukke |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 stuk |
| Dumbbell Tablette | 2,75 kg X4 stukke, 2,25 kg X4 stukke, 2 kg X4 stukke |
| Karton gewig | 0,65 kg |
| Totale gewig | 40,95 kg |
| Verpakking | 1 st/ karton |
| Prys | RMb6/kg Rmb 40/paar |
| Eenheid | Paar |
| Spesifikasie | 40 kg |