| Model | 2025 |
| Oppervlak materiaal | hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 15 MM |
| Desktop kleur | blou-violet |
| Rooster model | 203 |
| Tafelpoot kleur | Groen |
| Tafel been grootte | 30*30MM |
| Raam grootte | 15*30MM |
| Aantal wiele | 8 (vier met remme) |
| Wiel grootte | 3 "/75MM deursnee |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*100MM |
| Totale gewig | 75 kg |
| Netto gewig | 70 kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stel/kas |