| Model | 2010 |
| Oppervlak materiaal | Hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 15 MM |
| Desktop kleur | Blou violet |
| Rooster model | Inprop-rooster |
| Tafelpoot kleur | Swart |
| Tafel been grootte | 30*30MM |
| Raam grootte | 15X30MM |
| Aantal wiele | 8 (4 wit rubber wiele en 4 3-duim wiele) |
| Wiel grootte | 3 "/73MM deursnee |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*100MM |
| Totale gewig | 70 kg |
| Netto gewig | 65 kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stel/kas |