| Model | 2011 |
| Oppervlak materiaal | hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 15 MM |
| Desktop kleur | blou-violet |
| Model | Pasgemaakte T-vormige rooster |
| Tafelpoot kleur | swart |
| Tafel been grootte | 30*30MM |
| Raam grootte | 15*30MM |
| Aantal wiele | 4 |
| Wiel grootte | 3 "/75MM deursnee |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1460*90MM |
| Totale gewig | 59 kg |
| Netto gewig | 54 kg |