| Model | Groot wiel tafeltennistafel |
| Oppervlak materiaal | hoë digtheid veselbord |
| Tafel dikte | 15 MM |
| Desktop kleur | blou-violet |
| Rak model | Pasgemaakte rek |
| Tafelpoot kleur | swart |
| Tafelbeen deursnee | 32 MM |
| Raam grootte | 20*40MM |
| Aantal wiele | 4 |
| Wiel grootte | 8 "/200MM deursnee |
| Uitbreidingsgrootte | 2740X1525X760MM |
| Pakkie grootte | 1600*1500*140MM |
| Totale gewig | 85 kg |
| Netto gewig | 80 kg |
| Verpakking spesifikasie | 1 stel/kas |