| Modelové číslo | 2021 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Barva pracovní desky | modrofialová |
| Tloušťka stolu | 12MM |
| Typ mřížky | 305 |
| Barva nohy stolu | Černá |
| Velikost nohy stolu | 30X30MM |
| Velikost rámečku | 15 x 30 mm |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*100MM |
| Celková hmotnost | 63 kg |
| Čistá hmotnost | 58 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |