| Modelka | 2010 |
| Povrchový materiál | Dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 15MM |
| Barva plochy | Modrofialová |
| Mřížkový model | Zásuvná mřížka |
| Barva nohy stolu | Černá |
| Velikost nohy stolu | 30 * 30 mm |
| Velikost rámečku | 15 x 30 mm |
| Počet kol | 8 (4 bílá gumová kola a 4 3palcová kola) |
| Velikost kola | Průměr 3"/73MM |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*100MM |
| Celková hmotnost | 70 kg |
| Čistá hmotnost | 65 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |