| Modelka | 2025 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 15MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Mřížkový model | 203 |
| Barva nohy stolu | Zelená |
| Velikost nohy stolu | 30 * 30 mm |
| Velikost rámečku | 15 * 30 mm |
| Počet kol | 8 (čtyři s brzdami) |
| Velikost kola | Průměr 3"/75MM |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*100MM |
| Celková hmotnost | 75 kg |
| Čistá hmotnost | 70 kg |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |