| Modelové číslo | 2026 |
| Povrchový materiál | dřevovláknitá deska s vysokou hustotou |
| Tloušťka stolu | 18MM |
| Barva plochy | modrofialová |
| Mřížkový model | 203 |
| Barva nohy stolu | modrý |
| Velikost nohy stolu | 40 * 40 mm |
| Velikost rámečku | 20 * 40 mm |
| Počet kol | 8 (čtyři s brzdami) |
| Velikost kola | Průměr 3"/75MM |
| Velikost rozšíření | 2740X1525X760MM |
| Velikost balení | 1600*1460*120MM |
| Celková hmotnost | 85 kg |
| Čistá hmotnost | 80 KG |
| Specifikace balení | 1 sada/pouzdro |