| Ονομασία προϊόντος | Συνδυαστική συσκευασία 30 κιλών σιδερένιος αλτήρας, μπάρα |
| Μπάρα αλτήρων | 0,4kg X2 τεμάχια |
| Barbell bar | 0,5kg X1 τεμάχιο |
| Dumbbell Tablets | 2,75kg τεμάχια X4, 2,5kg τεμάχια X4, 2kg τεμάχια X4 |
| Βάρος χαρτοκιβωτίου | 0,6 κιλά |
| Μεικτό βάρος | 30,9 κιλά |
| Συσκευασία | 1 τεμ./χαρτοκιβώτιο |
| Τιμή | Rmb 5/kg Rmb150/ζεύγος |
| Μονάδα | Ζεύγος |
| Προσδιορισμός | 30 κιλά |