| Mudel | 2011 |
| Pinna materjal | suure tihedusega puitkiudplaat |
| Tabeli paksus | 15 mm |
| Töölaua värv | sinakasvioletne |
| Mudel | Kohandatud T-kujuline võrk |
| Lauajalgade värv | must |
| Lauajala suurus | 30*30mm |
| Raami suurus | 15*30mm |
| Rataste arv | 4 |
| Ratta suurus | 3 "/75 mm läbimõõt |
| Laienduse suurus | 2740X1525X760MM |
| Pakendi suurus | 1600*1460*90 mm |
| Brutokaal | 59 kg |
| Neto kaal | 54 kg |