| produktuaren izena | 15 kg-ko konbinazio-pakete burdinazko dumbbell, barbell. |
| Dumbbell barra | 0,35kg X2 pieza |
| Barbell taberna | 0,5 kg X1 pieza |
| dumbbell | 2 kg X4 pieza, 1,5 kg X4 pieza |
| Kartoiaren pisua | 0,35 kg |
| Pisu gordina | 15,55 kg |
| Enbalatzea | 1pz/kartoia |
| Prezioa | Rmb 6/kg Rmb 90/bikotea |
| Unitatea | Bikoteka |
| Zehaztapena | 15kg |