| produktuaren izena | 40kg konbinazio paketea burdinazko dumbbell, barbell |
| Dumbbell barra | 0,4kg X2 pieza |
| Barbell taberna | 0,5 kg X1 pieza |
| Dumbbell Tabletak | 2,75 kg X4 pieza, 2,25 kg X4 pieza, 2 kg X4 pieza |
| Kartoiaren pisua | 0,65 kg |
| Pisu gordina | 40,95 kg |
| Enbalatzea | 1pz/kartoia |
| Prezioa | RMb6/kg Rmb 40/bikotea |
| Unitatea | Bikoteka |
| Zehaztapena | 40kg |