| produktuaren izena | 25 kg-ko konbinazio-pakete burdinazko dumbbell, barbell |
| Dumbbell barra | 0,35kg X2 pieza |
| Barbell taberna | 0,5 kg X1 pieza |
| Dumbbell Tabletak | 2,5 kg X4 pieza, 2 kg X4 pilulak, 1,5 kg X4 pieza |
| Kartoiaren pisua | 0,4 kg |
| Pisu gordina | 25,6 kg |
| Enbalatzea | 1pz/kartoia |
| Prezioa | Rmb 6/kg Rmb150/bikotea |
| Unitatea | Bikoteka |
| Zehaztapena | 25kg |