| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ຊຸດລວມ 15 kg ທາດເຫຼັກ dumbbell, barbell. |
| ແຖບ Dumbbell | 0.35kg X2 ຕ່ອນ |
| ບາເບວ | 0.5kg X1 ຊິ້ນ |
| dumbbell | 2kg X4 ຕ່ອນ, 1.5kg X4 pieces |
| ນ້ຳໜັກກ່ອງ | 0.35 ກິໂລ |
| ນ້ໍາຫນັກລວມ | 15.55ກິໂລກຣາມ |
| ການຫຸ້ມຫໍ່ | 1pc/ກ່ອງ |
| ລາຄາ | Rmb 6/kg Rmb 90/ຄູ່ |
| ໜ່ວຍ | ຄູ່ |
| ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ | 15 ກິໂລ |