| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | ຊຸດປະສົມ 20 ກິໂລ ທາດເຫຼັກ dumbbell, barbell |
| ແຖບ Dumbbell | 0.35kg X2 ຕ່ອນ |
| ບາເບວ | 0.5kg X1 ຊິ້ນ |
| ເມັດ Dumbbell | 2kg X4 ຕ່ອນ, 1.5kg X4 pieces, 1.25kg X4 pieces |
| ນ້ຳໜັກກ່ອງ | 0.35 ກິໂລ |
| ນ້ໍາຫນັກລວມ | 20.55 ກິໂລ |
| ການຫຸ້ມຫໍ່ | 1pc/ກ່ອງ |
| ລາຄາ | Rmb 6/kg Rmb 120/ຄູ່ |
| ໜ່ວຍ | ຄູ່ |
| ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ | 20ກກ |