| Produktnavn | 15 kg kombinasjonspakke jernhantel, vektstang. |
| Hantelstang | 0,35 kg X2 stk |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 stk |
| hantel | 2 kg X4 stykker, 1,5 kg X4 stykker |
| Kartongvekt | 0,35 kg |
| Bruttovekt | 15,55 kg |
| Pakking | 1 stk/kartong |
| Pris | Rmb 6/kg Rmb 90/par |
| Enhet | Par |
| Spesifikasjon | 15 kg |