| Produktnavn | 40kg kombinasjonspakke jernhantel, vektstang |
| Hantelstang | 0,4 kg X2 stk |
| Barbell bar | 0,5 kg X1 stk |
| Dumbbell tabletter | 2,75 kg X4 stykker, 2,25 kg X4 stykker, 2 kg X4 stykker |
| Kartongvekt | 0,65 kg |
| Bruttovekt | 40,95 kg |
| Pakking | 1 stk/kartong |
| Pris | RMb6/kg Rmb 40/par |
| Enhet | Par |
| Spesifikasjon | 40 kg |