| Nazwa produktu | Zestaw kombinowany hantle żelazne i sztanga o wadze 40 kg |
| Drążek do hantli | 0,4 kg x 2 sztuki |
| Sztanga | 0,5 kg X1 sztuka |
| Tabletki z hantlami | 2,75 kg x 4 sztuki, 2,25 kg x 4 sztuki, 2 kg x 4 sztuki |
| Waga kartonu | 0,65 kg |
| Waga brutto | 40,95 kg |
| Uszczelka | 1 szt./karton |
| Cena | RMb6/kg Rmb 40/para |
| Jednostka | Para |
| Specyfikacja | 40 kg |