| د محصول نوم | د 30 کیلو ګرامه ترکیب کڅوړه د اوسپنې ډمبیل ، باربل |
| ډمبیل بار | 0.4kg X2 ټوټې |
| باربل بار | 0.5kg X1 ټوټه |
| ډمبیل ټابلیټونه | 2.75kg X4 ټوټې، 2.5kg X4 ټوټې، 2kg X4 ټوټې |
| د کارتن وزن | 0.6 کیلو ګرامه |
| ناخالصه وزن | 30.9 کیلو ګرامه |
| بسته بندي | 1pc/کارتون |
| قیمت | Rmb 5/kg Rmb150/ جوړه |
| واحد | جوړه |
| مشخصات | 30 کیلو ګرامه |