| د محصول نوم | د 15 کیلو ګرامه ترکیب کڅوړه د اوسپنې ډمبیل ، باربل. |
| ډمبیل بار | 0.35kg X2 ټوټې |
| باربل بار | 0.5kg X1 ټوټه |
| ډمبیل | 2kg X4 ټوټې، 1.5kg X4 ټوټې |
| د کارتن وزن | 0.35 کیلو ګرامه |
| ناخالصه وزن | 15.55 کیلو ګرامه |
| بسته بندي | 1pc/کارتون |
| قیمت | Rmb 6/kg Rmb 90/ جوړه |
| واحد | جوړه |
| مشخصات | ۱۵ کیلو ګرامه |