| د محصول نوم | د 40kg ترکیب کڅوړه د اوسپنې ډمبیل ، باربل |
| ډمبیل بار | 0.4kg X2 ټوټې |
| باربل بار | 0.5kg X1 ټوټه |
| ډمبیل ټابلیټونه | 2.75kg X4 ټوټې، 2.25kg X4 ټوټې، 2kg X4 ټوټې |
| د کارتن وزن | 0.65 کیلو ګرامه |
| ناخالصه وزن | 40.95 کیلو ګرامه |
| بسته بندي | 1pc/کارتون |
| قیمت | RMb6/kg Rmb 40/ جوړه |
| واحد | جوړه |
| مشخصات | 40 کیلو ګرامه |