| ماډل | 2012 |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 12MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي - بنفشی |
| د ګریډ ماډل | د ګمرک پلګ ان گرډ |
| د میز د پښو رنګ | تور |
| د میز پښې قطر | 25MM |
| د چوکاټ اندازه | 15*30mm |
| د څرخونو شمیر | 8 (3 انچه څرخونه او 4 کوچني سپین ربړ څرخونه) |
| د څرخ اندازه | 3 "/75mm قطر، |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1460*90mm |
| ناخالصه وزن | ۶۲ کیلو ګرامه |
| خالص وزن | ۵۷ کیلو ګرامه |
| د بسته بندي مشخصات | 1 سیټ/ قضیه |