| ماډل | 2010 |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 15MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي بنفشي |
| د ګریډ ماډل | د پلگ ان گرډ |
| د میز د پښو رنګ | تور |
| د میز د پښو اندازه | 30*30mm |
| د چوکاټ اندازه | 15X30MM |
| د څرخونو شمیر | 8 (4 سپین ربړ څرخونه او 4 3 انچ څرخ) |
| د څرخ اندازه | 3 "/73mm قطر |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1460*100mm |
| ناخالصه وزن | 70 کیلو ګرامه |
| خالص وزن | ۶۵ کیلو ګرامه |
| د بسته بندي مشخصات | 1 سیټ // قضیه |