| ماډل | 2020 |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 25MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي بنفشي |
| د ګریډ ماډل | 104 |
| د میز د پښو رنګ | تور |
| د مربع ټیوب میز پښې اندازه | 50*50mm |
| د چوکاټ اندازه | 25*50mm |
| د څرخونو شمیر | 8 (څلور د بریکونو سره) |
| د څرخ اندازه | 4 انچه 100mm قطر |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1460*150mm |
| ناخالصه وزن | 125 کیلو ګرامه |
| خالص وزن | 118 کیلو ګرامه |
| د بسته بندي مشخصات | 1 سیټ // قضیه |