| ماډل | د لوی څرخ پینګ پانګ میز |
| د سطحې مواد | د لوړ کثافت فایبر بورډ |
| د میز ضخامت | 15MM |
| د ډیسټاپ رنګ | نیلي - بنفشی |
| د ریک ماډل | دودیز ریک |
| د میز د پښو رنګ | تور |
| د میز پښې قطر | 32MM |
| د چوکاټ اندازه | 20*40mm |
| د څرخونو شمیر | 4 |
| د څرخ اندازه | 8 "/200mm قطر |
| د پراخولو اندازه | 2740X1525X760MM |
| د بسته اندازه | 1600*1500*140mm |
| ناخالصه وزن | ۸۵ کیلو ګرامه |
| خالص وزن | 80 کیلو ګرامه |
| د بسته بندي مشخصات | 1 سیټ // قضیه |