| Model | 2010 |
| Materiali i sipërfaqes | Pllakë fibër me densitet të lartë |
| Trashësia e tryezës | 15 mm |
| Ngjyra e desktopit | vjollcë kaltërosh |
| Modeli i rrjetës | Rrjeti prizash |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | E zezë |
| Madhësia e këmbës së tryezës | 30*30 mm |
| Madhësia e kornizës | 15X30mm |
| Numri i rrotave | 8 (4 rrota gome të bardha dhe 4 rrota 3 inç) |
| Madhësia e rrotës | Diametri 3 "/73 mm |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1460*100 mm |
| Pesha bruto | 70 kg |
| Pesha neto | 65 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grup/rast |