| Model | 2011 |
| Materiali i sipërfaqes | karton fibër me densitet të lartë |
| Trashësia e tryezës | 15 mm |
| Ngjyra e desktopit | blu-vjollcë |
| Model | Rrjetë e personalizuar në formë T |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | e zezë |
| Madhësia e këmbës së tryezës | 30*30 mm |
| Madhësia e kornizës | 15 * 30 mm |
| Numri i rrotave | 4 |
| Madhësia e rrotës | Diametri 3 "/75 mm |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1460*90 mm |
| Pesha bruto | 59 kg |
| Pesha neto | 54 kg |