| Model | 2028 |
| Materiali i sipërfaqes | karton fibër me densitet të lartë |
| Trashësia e tryezës | 18 mm |
| Ngjyra e desktopit | blu-vjollcë |
| Modeli i rrjetës | 104 |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | e zezë |
| Madhësia e këmbës së tryezës | 50*50 mm |
| Madhësia e kornizës | 25*50 mm |
| Numri i rrotave | 8 (katër me frena) |
| Madhësia e rrotës | 4 inç /100 mm diametër |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1460*140 mm |
| Pesha bruto | 105 kg |
| Pesha neto | 98 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grup/rast |