| Model | 2012 |
| Materiali i sipërfaqes | karton fibër me densitet të lartë |
| Trashësia e tryezës | 12 mm |
| Ngjyra e desktopit | blu-vjollcë |
| Modeli i rrjetës | Rrjeti i personalizuar i shtojcave |
| Ngjyra e këmbëve të tavolinës | e zezë |
| Diametri i këmbës së tryezës | 25 mm |
| Madhësia e kornizës | 15 * 30 mm |
| Numri i rrotave | 8 (rrota 3 inç dhe 4 rrota të vogla gome të bardha) |
| Madhësia e rrotës | Diametri 3 "/75 mm, |
| Madhësia e zgjerimit | 2740X1525X760MM |
| Madhësia e paketimit | 1600*1460*90 mm |
| Pesha bruto | 62 kg |
| Pesha neto | 57 kg |
| Specifikimi i paketimit | 1 grupe/rast |